O firmie

Swiss Nutri Pharmaceuticals Sp. z o.o. opracowało we współpracy z renomowanym Laboratorium Technologii Nutraceutyków LTN innowacyjny suplement diety Resvitarox będący unikalną kompilacją najsilniejszych antyoksydantów o właściwościach przeciwstarzeniowych: resweratrolu, astaksantyny i likopenu.

Resvitarox produkowany jest w standardzie farmaceutycznym. Resvitarox zgłoszony został w Głównym Inspektoracie Sanitarnym do obrotu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej przez Swiss Nutri Pharmaceuticals Sp. z o.o. Udziałowcami Swiss Nutri Pharmaceuticals Sp. z o.o. są Novina S.A. fundusz private equity notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i Novina Sp. z o.o.

Misja i cel

Misją Swiss Nutri Pharmaceuticals Sp. z o.o. jest dostarczanie naszym klientom nowoczesnych suplementów diety o najwyższej skuteczności. Celem, do którego dążymy jest stałe doskonalenie oferowanych produktów w trosce o najwyższą jakość ich wytwarzania.

Wartości

Szacunek.
Szanujemy zdrowie naszych klientów i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić im stały dostęp do naszych produktów. Z szacunkiem traktujemy pracowników i dążymy do tego, aby uczynić miejsce pracy jeszcze bardziej przyjaznym.  Przeciwdziałamy dyskryminacji, promując wzorce zgodne z powszechnie przyjętymi normami etycznymi, tak w relacjach korporacyjnych, jak i biznesowych.

Odpowiedzialność.
Wyrażamy w trosce o najwyższą jakość naszych produktów. W naszej działalności kierujemy się bezwzględnym poszanowaniem przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz  rygorystycznych standardów i norm farmaceutycznych podczas całego procesu produkcyjnego. Przyjmując jakość naszych produktów jako priorytet, deklarujemy pełną odpowiedzialność za wytwarzane produkty ze wszystkimi konsekwencjami, wynikającymi z tego zobowiązania. Dbamy o środowisko stale inwestując w nowoczesne rozwiązania technologiczne. W relacjach z kontrahentami terminowo regulujemy zobowiązania oraz szanujemy tajemnicę handlową.

Dążenie do wiedzy.
W Swiss Nutri Pharmaceuticals Sp. z o.o. wierzymy, że stale podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników jest kluczem do tworzenia produktów o najwyższej jakości i skuteczności. Wiedza jest tym, co umożliwia odkrywanie świata. Daje nam możliwość niesienia skutecznej pomocy wtedy, kiedy zawodzi najważniejsza rzecz, jaką posiadamy – zdrowie. Jesteśmy w służbie Twojego zdrowia.

TWOJA MŁODOŚĆ

ZAMKNIĘTA W JEDNEJ KAPSUŁCE!

RESVITAROX 30 kapsułek
Resweratrol 100 mg Astaksantyna 4 mg Likopen 5 mg.
Zamówienia wysyłamy do 24h
Masa netto: 14,88g (30 kapsułek)

79zł

Resvitarox zawiera kompleks najsilniejszych i najskuteczniejszych antyoksydantów spowalniających proces starzenia się organizmu.

100 mg resweratrolu + 4 mg, astaksantyny + 5 mg likopenu to optymalna dawka antyoksydantów niwelująca działanie wolnych rodników – toksycznych związków odpowiedzialnych za uszkadzanie komórek, a w efekcie przyspieszone, przedwczesne starzenie się organizmu.

Resvitarox skutecznie neutralizuje działanie wolnych rodników, chroniąc komórki przed zniszczeniem i tym samym przedłużając młodość!

Regularna suplementacja Resvitaroxu zapewnia trwałą i bezpieczną ochronę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników – faktyczną przyczyną przedwczesnego starzenia się.

Resvitarox to idealne połączenie trzech najsilniejszych antyoksydantów: resweratrolu, astaksantyny i likopenu.

Kup teraz za 79zł

Zamów RESVITAROX już dziś!!

Zatrzymaj czas! Zachowaj młodość i pełnię sił

Facebook